Dāviniet, ieprieciniet un radiet prieku viens otram!

Esam sarūpējuši idejas gardām un pārdomātām Ziemassvētku vai jebkuru citu svētku dāvanām no mūsu veselīgajiem produktiem. Piedāvājumā idejas dāvanām jūsu sadarbības partneriem, draugiem, kolēģiem un ģimenes locekļiem.

Īpaši esam piedomājuši par Ziemassvētku dāvanām bērniem, tiem lieliski garšos saldi skābenās cidoniju sukādes un cidoniju sīrups, kā arī cidoniju sukādes trīs veidu šokolādēs, kas ievietotas Ziemassvētku dāvanu maisiņā.

Dāvanu komplektos ietilpst mūsu ražotie gardumi, proti, cidoniju sukādes, ķirbju sukādes, rabarberu sukādes, zemeņu sukādes, kā arī  pīlādžu sukādes un burkānu sukādes. Tāpat esam īpaši parūpējušies par jaunām garšām, cidoniju zefīri un kur tad bez mūsu izsmalcinātā kāruma, cidoniju sukādēm baltajā, tumšajā un piena šokolādē.

Dāvanu komplektus iespējams papildināt ar gardo cidoniju sīrupu vai kādu no mūsu gardajām sulām – 100% cidoniju sula, zemeņu dzēriens, ābolu sula vai cidoniju dzēriens.

Tāpat dāvanu komplektus iespējams papildināt ar mūsu sadarbības partneru produkciju.

Piedāvājam arī dāvanu komplektus izveidot ar jums vēlamiem produktiem un budžeta iespējām. Piedāvājam korporatīvā dizaina iespējas – logo uz produkcijas, iesaiņojuma, apsveikumu kartīšu pievienošana un personalizēts iesaiņojums.

Ja nespēsiet nogādāt dāvanu personīgi, varam nodrošināt dāvanas nosūtīšanu ar pakomātu starpniecību.

Sazinies ar mums, lai saņemtu Ziemassvātku dāvanu piedāvājumuPirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.