PAR MUMS

SIA “Zarupi” ir ģimenes uzņēmums, kas pārstāv zīmolu GRANBERRY. Uzņēmuma darbības pamatā ir lauksaimniecības produktu audzēšana un to pārstrāde, iegūstot īpaši gardēžiem pagatavotas sukādes un sīrupus no saimniecībā atlasītām cidonijām, ķirbjiem, rabarberiem un zemenēm, kuru pagatavošana ir 100% roku darbs, nodrošinot veselīgus, vitamīniem piesātinātus kārumus no mūsu dārza.

Mūsu sortimentā ikviens atradīs sev tīkamo garšas buķeti, sākot no atsvaidzinošajām cidoniju sukādēm, līdz izteiksmīgai citrusu garšas buķetei, ko nodrošina īpaši pagatavotās ķirbju sukādes. Tāpat ikvienam ir iespēja nogaršot un iegādāties mūsu sukāžu asortus, kas papildināti ar zemeņu sukādēm.

Šokolādes mīļiem ir iespēja nobaudīt cidoniju sukādes trīs dažādās šokolādēs (baltajā, tumšajā un piena šokolādē), sniedzot iespēju atrast ikviena garšas kārpiņām piemērotāko saldi skābeno garšu. Cidoniju sukādes šokolādē tiek rūpīgi pagatavotas, atlasot izžāvētās sukādes, kas pa vienai šķēlītei tiek iemērktas šokolādē.

GRANBERRY saviem gardēžiem piedāvā arī cidoniju un ābolu sulas, kā arī dažādus sīrupus un gāzētos dzērienus.

SIA “Zarupi” 2016. gadā saņēma ES ELFLA atbalstu, ļaujot ierīkot, apkopt un ik gadu palielināt ilggadīgo cidoniju, rabarberu un ķirbju stādījumu platību līdz 8,21 ha 2018.gadā.

Uzņēmums lepojas ar savu gardēžu novērtējumu, iegūstot 2017.gada TAUTAS GARŠAS UZVARĒTĀJA nomināciju augu izcelsmes izstrādājumu kategorijā.

Lai iepazītu mūsu saimniecību un izbaudītu garšas no mūsu dārza, aicinām ikvienu doties ekskursijā uz mūsu saimniecību, lai iepazītos ar cidoniju, ķirbju, rabarberu audzēšanu, kā arī pārstrādes procesu.